כתובתנו

המלאכה 7, לוד, ישראל, 71520

מייל

info@airgate.co.il

לוגיסטיקה

צוות נהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה בעל נסיון רב בפרוייקטים שונים ומגוונים ובעל ציוד מיוחד ומגוון לשינוע.

טיפול במשלוחים החל מרגע ההזמנה, הובלה אוירית וימית, שחרור, אחסנה, הובלה ופריקה ביעד הסופי תוך הקפדה על שלמות המוצר והקפדה מירבית על הוראות הספק כמו אחסון מבוקר טמפרטורה, הובלה במשאיות מיוחדות, פריקה ואריזה באמצעים מיוחדים.

שרותים לוגיסטיים במיקור חוץ הם פתרון מצוין לבעלי עסקים וחברות ששואפים להתמקד בליבת עבודתם ולהשאיר את הפתרונות ההיקפיים לבעלי מקצוע. כחלק ממגוון השירותים שלנו, אנו מציעים ללקוחותינו שירותי לוגיסטיקה מתקדמים ונרחבים, תוך טיפול קפדני ומדויק בסחורות ומטענים שונים.

חיסכון ויעילות:

כדי לחסוך בעלויות ולהתייעל, מומלץ לכל חברה שעוסקת בייבוא וייצוא של סחורות לשכור שירותים לוגיסטיים חיצוניים שיורידו מעליה את האחריות לניהול וטיפול בסחורה- אחסנה בתנאים רגילים ומיוחדים, פריקה, ניהול ובקרת מלאי, אריזה, שינוע ועוד. שכירת שירותים אלו מפנה את הנהלת החברה לעסוק בעיקר ולתת לכל מה שמסביב להיות מנוהל על ידי מקצוענים שיודעים ומכירים את חשיבותה של מערכת לוגיסטית משומנת להצלחת העסק.

מאמרים נוספים

עמילות מכס

מחלקת עמילות מכס מתמחה במתן שרותי עמילות ללקוחות בתחומים רבים ומגוונים. המחלקה מנוהלת ע”י צוות בעל ניסיון של שנים רבות

שילוח ימי

חברת איירגייט היא חברה אמינה וותיקה המתמחה במשלוח בינלאומי על כל סוגיו. אנו מציעים שירותי משלוח ימי מקצועי ואיכותי, בליווי

שילוח אווירי

איירגייט חברה בארגון התעופה העולמי IATA וחברה ברשתות שונות של סוכני מטען ברחבי העולם. אנו מספקים פתרונות שינוע אווירי במהירות