כתובתנו

המלאכה 7, לוד, ישראל, 71520

מייל

info@airgate.co.il

פתרונות יבוא

הליך היבוא של סחורות לארץ הינו הליך ארוך ומורכב, הדורש יכולות התמודדות עם מגוון נושאים, ביניהם: מכשולים בירוקרטים, מציאת פתרונות לוגיסטיים כגון שינוע הסחורה מן הנמל או אליו, מציאת פתרונות איחסון, טיפול במשלוחים מורכבים (ציוד עדין או שביר, משלוחים מבוקרי טמפרטורה וכד’), שינויים לא צפויים בלוחות הזמנים ועוד.

אנו באיירגייט מציעים לך, היבואן, מכלול שירותים מקצועי ומתקדם, הכולל את מיטב פתרונות היבוא ליבוא דרך הים, האוויר והיבשה.

הצוות המיומן של איירגייט ילווה אותך לאורך כל התהליך, מנקודת היציאה ועד למסירה ביעד המבוקש, וידאג שכל משלוח יגיע ליעדו בדרך המהירה והבטוחה ביותר, תוך הקפדה על לוחות זמנים, ובהתאם לתקציב העומד לרשותך.

בזכות הניסיון והמיומנות של אנשי הצוות המקצועי נוכל להתמודד עם כל סוג של בעיה או קושי העלולים לצוץ בתהליך היבוא, ולמצוא את הפתרון היצירתי, הרווחי והמתאים ביותר עבורך, תוך דגש על מתן יחס אישי ואדיב בכל נושא ובכל פניה.

פתרונות יבוא משלוחי אויר מכל רחבי ארה”ב:

איירגייט מציעה שרות של קונסולידציה על בסיס קבוע ושבועי מנמלי האויר העיקריים של ארה”ב, וכן איסופי מטענים מכל רחבי ארה”ב לארבעה מחסנים עיקריים:

  • ניו יורק – קונסולידציה יומית בטיסות ישירות
  • לוס אנג’לס – שרות של שתי קונסולידציות בשבוע
  • שיקאגו – שרות של קונסולידציה שבועי
  • מיאמי – שרות של קונסולידציה שבועי

פתרונות יבוא רכב מארה”ב

איירגייט מספקת שרותי הובלה ימית ואוירית של רכבים ביבוא אישי. השרות כולל הובלה של הרכבים על מובילית בתוך ארה”ב לנמל ניו יורק, והובלה ימית או אוירית לאחד מנמלי ישראל.

בנוסף לשרותי ההובלה אנו מספקים שרות שחרור הרכב מהמכס ורישומו במשרד התחבורה. שרות מהיר, יעיל ואמין.

מאמרים נוספים

פתרונות יצוא

יצוא סחורות מישראל הינו תהליך מורכב המצריך תשומת לב מרובה ושליטה מרבית בכל האספקטים הקשורים ביצוא, כגון: מיסוי, תיעוד, עלויות,

פתרונות יבוא מאיטליה

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים בוחרים לייבא מגוון מוצרים מחו”ל, בין אם ביבוא אישי או, במקרים של יבוא מסחרי –