כתובתנו

המלאכה 7, לוד, ישראל, 71520

מייל

info@airgate.co.il

שילוח אווירי

איירגייט חברה בארגון התעופה העולמי IATA וחברה ברשתות שונות של סוכני מטען ברחבי העולם.

אנו מספקים פתרונות שינוע אווירי במהירות ובמחירים אטרקטיביים.
צוות החברה בעל נסיון של שנים רבות בשינוע מטענים, ביבוא ויצוא, ובעל קשרים של שנים עם חברות תעופה וסוכנים המתמחים בשילוח אווירי, קונסולידציות של יצוא ויבוא על בסיס שבועי, שרותי אריזה והובלה מדלת לדלת.

תחום השילוח האווירי התפתח מאוד בשנים האחרונות והפך לדרך מובילה להובלת מטענים בימינו. היתרון הגדול של הובלה באמצעות שילוח אווירי הוא המהירות בה מגיע המטען ליעדו. בנוסף, האפשרות לבצע מעקב אחר המטען בכל רגע נתון מגדילה את יעילותה של השיטה ומספקת שקט ובטחון למוען ולנמען.
אנו באיירגייט עוסקים כבר שנים בתחום של שילוח אווירי ומציעים ללקוחותינו פתרונות מקצועיים, איכותיים ואמינים לשוק הפרטי והעסקי כאחד.

אריזת המטען בשילוח אווירי חשובה במיוחד, על מנת לשמור על בטיחותו ועמידותו בכל שלבי ההובלה, הכוללים מעבר בנקודות רבות. אנו מציעים ללקוחותינו שירותי אריזה מקצועיים שמתאימים לסטנדרטים המיוחדים של השילוח האווירי. כמו כן, אנו מציעים שירותי ביטוח מטענים, אחסון מטענים ועוד. מוקד שרות הלקוחות שלנו עומד לרשות לקוחותינו בכל שעה לצורך מתן מענה מקצועי ואדיב בכל נושא.

מאמרים נוספים

עמילות מכס

מחלקת עמילות מכס מתמחה במתן שרותי עמילות ללקוחות בתחומים רבים ומגוונים. המחלקה מנוהלת ע”י צוות בעל ניסיון של שנים רבות

לוגיסטיקה

צוות נהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה בעל נסיון רב בפרוייקטים שונים ומגוונים ובעל ציוד מיוחד ומגוון לשינוע. טיפול במשלוחים החל מרגע

שילוח ימי

חברת איירגייט היא חברה אמינה וותיקה המתמחה במשלוח בינלאומי על כל סוגיו. אנו מציעים שירותי משלוח ימי מקצועי ואיכותי, בליווי