כתובתנו

המלאכה 7, לוד, ישראל, 71520

מייל

info@airgate.co.il

שילוח ימי

חברת איירגייט היא חברה אמינה וותיקה המתמחה במשלוח בינלאומי על כל סוגיו. אנו מציעים שירותי משלוח ימי מקצועי ואיכותי, בליווי אישי, אשר יאפשר לכם להעביר את המטען שלכם ליעדו באופן הבטוח ביותר ובמחיר נוח.

מחלקת השילוח הימי של איירגייט מציעה מגוון רחב של פתרונות שילוח ימי, בהם: שילוח מכולות שלמות ומשלוחים חלקיים, משלוחי קרור, מזון, טקסטיל, חומרי גלם ומכונות, חפצים אישיים ועוד. איירגייט מספקת שירותי הובלה מבית הספק ומנמלים בכל העולם במחירי הובלה אטרקטיביים.

כיום נהוג לייבא ולייצא מוצרים מן הארץ באחת משלוש דרכים: שילוח אווירי, שילוח יבשתי או שילוח ימי. כשמדברים על שילוח ימי, הכוונה היא להעברת סחורות ממדינה למדינה דרך הים, באמצעות מכולות המובלות על גבי ספינות משא מיוחדות.

לשילוח ימי בינלאומי כמה יתרונות מרכזיים:

– עלות השילוח הימי נמוכה באופן משמעותי מעלות שילוח אווירי.
– בניגוד לשילוח אווירי, בשילוח ימי אין הגבלה על גודל המטען או סוג הסחורה. ניתן לשלוח מכולות עמוסות סחורה גדולה או כבדה במיוחד, או סחורה שאסור להעלות על מטוסים כמו חומרים כימיים.
– שילוח ימי מאפשר ייבוא של כמות גדולה במיוחד של סחורה, במכולה אחת או יותר, אך גם ייבוא של כמות קטנה יותר במכולה משותפת עם לקוח נוסף, ובכך לחסוך בעלויות.
– את הסחורה ניתן לאחסן במחסנים הסמוכים לנמל למשך תקופה עד להעמסתה לספינה.
– אריזת הסחורה בשילוח ימי היא זולה יותר מאשר בשילוח אווירי או יבשתי.

כשמתכננים לייבא או לייצא סחורה באמצעות שילוח ימי, חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים המשפיעים על תמחור המשלוח:

1. גודל המטען, מידותיו וצורתו
2. משקל המטען
3. היעד למשלוח
4. תנאי הובלה מיוחדים כמו למשל חימום או קירור

שילוח ימי בינלאומי הוא דרך נוחה וזולה להעברת סחורות אל מעבר לים, בין אם מדובר במטען מסחרי או חפצים אישיים. עם זאת, חשוב לזכור שמשך הזמן שלוקח למשלוח להגיע ליעדו הוא ארוך יותר, כך שמשלוח מסוג זה מתאים בעיקר למי שמבקש להעביר סחורות בכמויות גדולות אך ללא דחיפות.

מאמרים נוספים

עמילות מכס

מחלקת עמילות מכס מתמחה במתן שרותי עמילות ללקוחות בתחומים רבים ומגוונים. המחלקה מנוהלת ע”י צוות בעל ניסיון של שנים רבות

לוגיסטיקה

צוות נהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה בעל נסיון רב בפרוייקטים שונים ומגוונים ובעל ציוד מיוחד ומגוון לשינוע. טיפול במשלוחים החל מרגע

שילוח אווירי

איירגייט חברה בארגון התעופה העולמי IATA וחברה ברשתות שונות של סוכני מטען ברחבי העולם. אנו מספקים פתרונות שינוע אווירי במהירות